Konstrukcje systemu MB-45

W zakresie drzwi wewnętrznych i segmentów ścian działowych przeszły z bardzo dobrymi wynikami badania w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.

Specjalizujemy się w wykonawstwie wewnętrznych ścian działowych!

Szklane ściany działowe

Czy zdajesz sobie sprawę, jaki wpływ ma na nas przestrzeń, której przebywamy? Nie tylko wygoda i ergonomia mają znaczenie, nawet jeżeli jest to miejsce pracy. Ważne jest także to jak się czujemy w danym miejscu, ponieważ ma to olbrzymi wpływ na naszą wydajność i motywację. Dlatego chcemy Państwu zaproponować połączenie tych wszystkich cech w postaci szklanych ścianek działowych.

Jeżeli chcesz zaadaptować biuro w miejscu do tego nie przeznaczonym, montaż szklanych ścianek działowych umożliwi to w nawet najtrudniejszym do aranżacji miejscu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, przede wszystkim ze względu na duże możliwości zastosowania. Poczynając od wyboru dowolnego rozmiaru, poprzez budowę, nawet najbardziej nietypowych konstrukcji, a kończąc na ściankach w kształcie łuku. Nasze szklane ściany działowe odmienią każde wnętrze.

Cenisz sobie dobrze oświetlone miejsca? Wiesz jak duży wpływ mają na człowieka promienie słoneczne? Szklane ścianki pozwolą wpuścić światło do pomieszczeń, nawet najbardziej oddalonych od ścian zewnętrznych budynku. Dodatkowym atutem jest atmosfera takich pomieszczeń. Przebywanie wewnątrz pozwala na wyciszenie się oraz skupienie. Takie efekty możemy osiągnąć przez zastosowanie dźwiękoszczelności zależnej od potrzeb klienta.

Ściany działowe ze szkła świetnie sprawdzą się przy aranżacji przestrzeni biurowej, urządzaniu mieszkań czy podziale wnętrz w budynkach użyteczności publicznej. Są idealnym rozwiązaniem w takich miejscach, ze względu na możliwość komunikacji między odizolowanymi od siebie przestrzeniami, a zarazem pozwalają na zachowanie ciszy i komfortu ludzi w nich przebywających.

Zależy Ci, aby wygląd wnętrza był unikalny, estetyczny, o profesjonalnym charakterze? Szklany działowe ze szkła Ci to zapewnią, a nawet więcej. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądało pomieszczenie. Dzięki bogatej gamie kolorów, odcieni i ukształtowania powierzchni możesz urządzić się w wymarzony sposób. Nie ważne czy chcesz stworzyć ekskluzywne biuro czy bezpieczny, ciepły pokój dla dziecka, nasze ścianki sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

Może okazać się to niespodzianką, ale wewnętrzne ściany ze szkła są niezwykle wytrzymałe, a dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii także bardzo bezpieczne. Dlatego nie musimy się bać stosować w domach pełnych energicznych dzieci.

Istotną rolę może też odegrać fakt, że tego typu zabudowa jest wielokrotnego użytku. Większość elementów możemy zdemontować i użyć w innym miejscu, dlatego jest to inwestycja na wiele lat. Poza tym grubość ścianek ze szkła bardzo różni się od tych murowanych, co powoduje duże oszczędności przestrzeni. Dzięki nim możemy sprawić, aby małe pomieszczenia wydawały się większe i bardziej przestronne, co pozwoli nam poczuć się w nich swobodnie.

Szklane ścianki działowe to nie tylko ergonomia i praktyczne rozwiązanie, to także komfort, spokój i radość z przebywania w miejscach przez nie otoczonych. Polepsz jakość życia swoich pracowników, bliskich lub swój własny, a z pewnością dostrzeżesz efekty.