Konstrukcje systemu MB-45

W zakresie drzwi wewnętrznych i segmentów ścian działowych przeszły z bardzo dobrymi wynikami badania w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.

Specjalizujemy się w wykonawstwie wewnętrznych ścian działowych!

Ściany ze szkła

Frapuje cię myśl, jak odmienić wygląd mieszkania, biura czy innego lokalu. Masz pomieszczenia trudne do adaptacji i urządzenia, a może po prostu chciałbyś w którymś z nich coś zmienić i zmodernizować?

Wybór materiałów dostępnych na rynku jest bardzo duży, my jednak polecamy wykorzystanie szkła, jako nowoczesnego produktu umożliwiającego zmianę wyglądu każdego pomieszczenia. Nasza oferta może stać się idealnym rozwiązaniem dla oryginalnej i estetycznej aranżacji wnętrza.

Jest co najmniej kilka powodów uzasadniających zainwestowanie w szklane ściany, które oferujemy:

•Nowoczesne technologie pozwoliły na stworzenie szkła o bardzo wytrzymałych parametrach, co sprawia, że są one bezpieczne w codziennym użytkowaniu.
•Możliwość wykonania ze szkła całych ścian lub tylko wydzielenie potrzebnych części, przy wykorzystaniu ścian składanych.
•Doskonałą propozycja może być wykonanie ścian ze szkła dekoracyjnego.
•Otoczenie szklanych ścian pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery i sprawi, że będziemy czuli się w nim przyjemnie. Wnętrza takie zapewniają harmonię, spokój.
•Ciekawym rozwiązaniem są ściany wykonane podwójnie, które mogą być wykorzystane jako gabloty.
•Nieprzeciętny wygląd i estetyka sprawiają, iż pomieszczenia wyglądać będą oryginalnie, unikatowo. Nadają one wyjątkowy charakter każdej przestrzeni w której będą zamontowane.
•Ściany ze szkła jak na przykład luksfery czy panele szklane mogą być wykorzystane w pomieszczeniach o najtrudniejszym stopniu zagospodarowania. Pozwolą nam zaoszczędzić przestrzeń nadając jej odpowiedni kształt.
•Zaletą takiej ściany jest możliwość jej szybkiego demontażu i ponownego użycia w innym pomieszczeniu. Pozwalają zatem zaoszczędzić na przeprowadzkach.
•Z uwagi na różnorodność projektową , kolorystyczną i materiałową trudno określić koszt takiej inwestycji ale szacunkowo mieści się

Niewielkie zmiany mogą dać niezwykły efekt.

Duży wybór kolorystyczny naszych produktów (szyby, luksfery, panele) pozwoli na dopasowanie do każdej powierzchni. Szeroki wybór dotyczy również możliwości montażu i różnorodnego zastosowania, pozwoli to spełnić odpowiednią rolę i dać oryginalny efekt wykończenia wnętrza. Samo mocowanie ścian ze szkła, paneli szklanych czy luksferów, stwarza okazję do wykorzystania odpowiedniej oprawy czy to w postaci zwykłych listew montażowych czy wykonanie montażu na ozdobnych profilach. Jako firma potrafimy zaspokoić wszystkie potrzeby klientów.

Wspieramy i pomagamy zmieniać wnętrza.

Jakże często nie zwracamy uwagi na wygląd otaczającej nas przestrzeni w domu czy miejscu pracy, a właśnie to ona ma duży wpływ na naszą pracę i odpoczynek. Wnętrza wykonane ze szkła są dźwiękoszczelne, pozwalają zatem odpowiednio odpoczywać bądź pracować w ciszy i skupieniu. Ściany ze szkła to nie tylko zagospodarowywanie przestrzeni, ale również wykorzystanie dopływu naturalnego światła. Wpływ promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia pozwala na stworzenie naturalnej atmosfery, wnętrza dzięki takim ścianom są jaśniejsze i bardziej przyjazne. Nasi fachowcy pomogą dobrać odpowiednie rodzaj szkła, jego kolor, a potem postawią szklane ściany, które zmienią wygląd pomieszczeń w bardziej nowoczesne i ekskluzywne wnętrza. Ściany ze szkła sprawią, że każda osoba przebywająca w nich będzie się czuła komfortowo.