Konstrukcje systemu MB-45

W zakresie drzwi wewnętrznych i segmentów ścian działowych przeszły z bardzo dobrymi wynikami badania w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.

Specjalizujemy się w wykonawstwie wewnętrznych ścian działowych!

Ścianki szklane

Czy myślisz o przebudowie biura? Może interesuje Cię adaptacja pomieszczeń trudnych do urządzenia, albo po prostu chciałbyś unowocześnić swoje mieszkanie? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, powinieneś pomyśleć o szklanych ściankach działowych. Mogą okazać się rozwiązaniem wielu problemów aranżacji wnętrz.

Oto kilka powodów, dlaczego warto zainwestować w ścianki szklane:
- Szklane ściany działowe można wykorzystać w nawet najtrudniejszym do zagospodarowania pomieszczeniu. Dzięki nim zaoszczędzisz przestrzeń, możesz stworzyć nowe pomieszczenia biurowe, bez konieczności najmu następnych pomieszczeń.
- Niezwykła estetyka i nowoczesny wygląd sprawią, że pomieszczenia będą unikalne, a zarazem gustowne. Z pewnością nadadzą profesjonalny charakter przestrzeni, w której zostaną zamontowane.
- W przypadku zmiany lokalizacji istnieje możliwość rozebrania ścianek i użycia większości elementów w nowym miejscu. Ścianki szklane pozwolą Ci zaoszczędzić przy przeprowadzce.
- Wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe, nowoczesna technologia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego nie musisz się martwić o dobro swoich dzieci, nawet największy urwis nie ucierpi podczas zabaw w domu wyposażonym w szklane ścianki.
-Istnieje duży zakres dźwiękoszczelności, w zależności od upodobań klienta jesteśmy w stanie zapewnić mu spokój na jaki zasługuje i jakiego potrzebuje.
- Przebywanie w pomieszczeniach, otoczonych szklanymi ściankami jest wyjątkowo przyjemne. Takie wnętrza bardzo sprzyjają pracy umysłowej. Zapewniają spokój i harmonię, pozwalają na wyciszenie się i skupienie osobom w nich przebywającym.

Taka mała zmiana może zmienić Twoje życie na lepsze!


Istnieje możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystyki naszych ścianek, więc łatwo dopasować je do każdej przestrzeni. Dodatkowo, bogaty wybór zastosowań i sposobów montażu, sprawi, że wnętrza będą mogły spełniać role, do których nie były wcześniej przystosowane. Istotne może być też samo mocowanie ścianek, istnieje wiele sposobów, zaczynając od klasycznego montażu w listwach zaciskowych, a kończąc na ozdobnych profilach. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

My zmienimy każde wnętrze w ekskluzywne i nowoczesne pomieszczenia!

Zbyt często ignorujemy architekturę naszej przestrzeni życiowej, a przecież ma ona na nas ogromny wpływ. Pomieszczenia, w których spędzamy większość czasu powinny być dopasowane do naszych potrzeb, nie tylko pod względem użyteczności, ale i estetyki, gdyż ma to duży wpływ na nasze samopoczucie, a co za tym idzie zadowolenie z wykonywanych czynności i efektywność. Szklane ścianki działowe to prosty i ekonomiczny sposób, aby realizować potrzeby, nie tylko te podstawowe, jak zagospodarowanie przestrzeni, ale i te wyższe, dotyczące doznań estetycznych. Dzięki nim wnętrza staną się jaśniejsze, a nic, tak jak promienie słoneczne, nie wpływa na zadowolenie i optymizm człowieka. Zamontuj u siebie szklane ścianki działowe i wpuść więcej światła do swojego życia.